اخبار روز پرورش اندام

جایزه 5 میلیون تومانی برای قهرمان قهرمانان پرورش اندام مسابقات جایزه بزرگ تهران

http://img.timeinc.net/time/today_in_pictures/1008/tip_ny_0806_02.jpg

مسابقات بدنسای قهرمانی استان تهران امسال با حال و احوالی دیگر به اجرا در می آید و این در حالی است که در یک اقدام بی سابقه، پسندیده و خلاقانه، مبلغ ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی به قهرمان قهرمانان پرورش اندام این دوره از مسابقات پرداخت خواهد شد؛ ضمن این که جوایز ارزنده دیگری نیز برای بخش های مختلف آن در نظر گرفیته شده است. مهندس فرشاد نحاس (سرپرست هیات بدنسازی استان تهران) در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی استان تهران در این باره اظهار داشت : با برنامه ریزی های انجام شده، امید زیادی داریم که ورزش بدنسازی در استان تهران نسبت به سال های گذشته گام های موثری را جهت پویایی این ورزش مردمی برداشته و سهم بسیار مهمی را برای ورزش کشور در رقابت های برون مرزی داشته باشد.وی در خصوص مسابقات پیش رو، به نکاتی اشاره نمود که عبارت است از:

۱- مسابقات باشگاه های برتر استان تهران برای اولین بار به صورت جایزه بزرگ به شکل جدید در دهه اول بهمن ماه به اجرا گذاشته خواهد شد.

۲- این مسابقات با مشارکت و حمایت مالی باشگاه های برتر استان تهران در قالب تیم های باشگاهی برگزار می شود.

۳- در این مسابقات کلیه مربیان استان تهران، حضوری فعال با معرفی برترین ورزشکاران در رده های سنی «جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان» در اوزان مختلف خواهند داشت.

۴- جهت ارتقاء سطح کیفی مسابقه، طی هماهنگی به عمل آمده با کمیته داوران فدراسیون، از بهترین داوران بین المللی در کلیه اوزان استفاده خواهد شد.

۵- به نفر قهرمان قهرمانان مبلغ ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می گردد.

۶- به نفرات اول تا سوم مدال و حکم قهرمانی و به نفرات ۴ و ۵ نیز حکم قهرمانی اهدا میشود.

به تیم های اول تا سوم به ترتیب مبالغ ۱۰ میلیون ریال، ۸ میلیول ریال و ۶ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

۷- ساماندهی و آرایش برگزاری مسابقات در بالاترین سطح کیفی و الگوبرداری از مسابقات آسیایی و جهانی خواهد بود.

۸- از کلیه پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان ملی در طی برگزاری مسابقات تجلیل به عمل می آید.

۹- حضور مقامات رسمی اداره ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و سایر مقامات بلندپایه دولتی از نکات چشمگیر می باشد.

۱۰-مربیان تیم های شرکت کننده می بایست اسامی ورزشکاران تیم خود را حد اکثر تا یک هفیته قبل از روز وزن کشی به هیات پرورش اندام استان تهران اعلام نمایند. نکته قابل توجه این است که فقط ورزشکارانی که نام آنها از سوی مربیان در قالب تیم های مربوط به هیات پرورش اندام اعلام شود در روز وزن کشی، مجاز به وزن کشی می باشند.

۱۱-از وزن کشی ورزشکاران آزاد بدون معرفی از سوی مربیان در روز وزن کشی جلوگیری می شود.

۱۲- وزن کشی ورزشکاران بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به صورت جداگانه در ۲ محل مختلف انجام می شود.

۱۳- وزن کشی ورزشکاران به مانند مسابقات آسیایی و جهانی فقط به صورت تیمی انجام می شود؛ یعنی از هر تیم در ساعات مقرر، به صورت کامل وزن کشی می شود.

۱۴- وزن کشی مسابقات زیر نظر کمیته داوران استان تهران انجام شده و تاییدیه نهایی با مسئولیت رئیس کمیته داوران استان خواهد بود.

۱۵-تبلیغات مسابقات به صورت زیر نویس در شبکه خبر درج می شود.

۱۶- معرفی قهرمانان برتر، همراه با پوشش تلوزیونی شبکه خبر خواهد بود.

سرپرست هیات بدنسازی استان تهران در پایان گفیت: کلیه مربیان و ورزشکاران متقاضی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سئوال می توانند با شماره تلفن های ۷۷۲۶۸۸۵۵ یا ۷۷۲۶۲۹۰۰ مربوط به هیات بدنسازی استان تهران و یا با شماره تلفن« 09126182142 آقای عبدالهی » و یا « 09121486163 آقای احمدی » تماس حاصل نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *