اخبار روز پرورش اندام

جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا 2015

جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۵

mrolympia2015

تک اندام : درحالي كه سال 2015 ميلادی به تازگی آغاز شده و تا يك ماه ديگر هيچ مسابقه‌ای در سطح بدنسازی برگزار نمی‌شود، فهرست مرداني كه تا امروز جواز حضور در مسابقات مسترالمپياي 2015 را به دست آورده‌اند، منتشر شده است. در رده آزاد، فيل هيث، كای گرين، شان رودن، دنيس ولف و دكستر جكسون كه سال پيش اول تا پنجم شدند….

نيازي به حضور در مسابقات انتخابي ندارند و از هم اكنون جاي آن‌ها در المپياي 2015 رزرو است.

به جز اين ستارگان، رولي وينكلار، عيسي عبيد، محمدعلي بن‌نوت، ويليام بوناك و راني راكل هم به خاطر قهرماني در تورنمنت‌هاي مختلفي كه در پاييز امسال برگزار شد، جواز حضور در رقابت‌هاي سال آينده را به دست آورده‌اند.

از جدول امتيازي هم كه در نهايت 5 نفر به مسترالمپيا راه می‌يابند، استيو كوكلو با 11 امتياز جايگاه بسيار خوبي دارد و از هم اكنون می‌تواند براي سال آينده برنامه‌ريزي كند. پس از كوكلو، جاني جكسون، روبرت پيوتركويچ و براد راو با 7 امتياز قرار دارند.

ويكتور مارتينز و داليبور هايك هم 5 امتيازی هستند و اين به معناي آن است كه بدنسازي مثل ويكتور مارتينز بايد سال آينده براي حضور در المپيا، حضوري فعال در تورنمنت‌ها داشته باشد.
در رده بدنسازان 212 پوندي (كمتر از 96 كيلو) فلكس لوئيس، ادواردو كوريا، خوزه ريموند، هيده تادا ياماگيشي و بيت‌الله عباسپور همگي جايگاه تضمين شده‌اي در مسابقات سال آينده دارند و در جدول امتيازي احمد احمد با 9 امتياز صدرنشين است.

گاي سيسترنينو، مارك داگ ديل و سامي الحداد ديگر بدنسازاني هستند كه در جدول امتيازي حضور دارند و ديويد هنري، قهرمان اسبق مسترالمپيا هنوز نتوانسته جواز حضور در مسابقات سال آينده را به دست بياورد.

 

نوشته های مرتبط

1 نظر در “جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا 2015

  1. *فیتنس* گفت:

    ماشالله به داداش بیت الله عباسپور عزیز – واقعا وقتی همچین خبرای خوبی از بیت ا… میشنویم،بهش افیتخار میکنیم و براش از ته دل آرزوی بهترین هارو داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *