اخبار روز پرورش اندام, مقالات ورزشی

داستان جالب بدنساز شدن جی کاتلر

چگونه یک مجله زندگی من را زیر و رو کرد؟

جی کاتلر یکی از بزرگترین قهرمانان حال حاضر دنیای بدنسازی است که به بزرگترین افیتخارات ممکن رسیده است.جی در این مقاله به طرفدارانش می گوید که چگونه یکی دو اتفاق کوچک سرنوشت اورا تغییر داده است ، در ادامه خواندن این مطلب جالب را از دست ندهید.
من همراه با سه برادر و سه خواهرم در یک شهر کوچک بزرگ شدیم و تا اواخر دهه هشتاد از بدنسازی هیچ چیزی نمیدانستم تا اینکه یک اتفاق ساده سرنوشت زندگی ام را عوض کرد، روزی که نامزد خواهرم برایم یک مجله بدنسازی آورد.
من آن روزها 16 ساله بودم و با دیدن عکس کریس دیکرسون شگفیت زده شدم. همان موقع بود که به این فکر افیتادم که چگونه میتوانم عضلاتی مثل او داشته باشم. البته هیچ ایده ای در باره اینکه چطور می توان کریس دیکرسون شد نداشتم اما تصمیم گرفیتم عضلاتی به بزرگی او داشته باشم. ( جالب اینجاست که کریس دیکرسون یکی از سبک وزن ترین قهرمانان تاریخ المپیا بود) پس از آن بود که به باشگاه رفیتم و شروع به خواندن مجله های قدیمی بدنسازی کردم. اول به سراغ مطالب تمرینی رفیتم و بعد درباره مکمل ها اندکی مطالعه کردم.
اولین محصولی که خریدم یک پودر پروتینی بود خیلی شگفیت زده بودم و از آنجایی که نحوه استفاده درست از آن را یاد نگرفیته بودم همه آن پودر پورتئینی را در 3 روز خوردم! یادم می آید که آن مکمل را 40 دلار خریده بودم و دیگر هیچ پولی نداشتم . در آن روزها به کالج می رفیتم و در کنار آن کار می کردم و دستمزدم 150 دلار در هفیته بود اولین رویداد مهم پرورش اندام که از نزدیک دیدم مسابقات آماتوری 1993 امریکا بود که در آن کریس کورمیر قهرمان دسته سنگین وزن و قهرمان قهرمانان شد. ( کاتلر در سال های بعد کورمیر را چندین بار شکست داد ) داستان محل رفیتنم به محل این مسابقات و تماشای آن هم اتفاق جالبی بود و حاصل یک اشتباه چاپی در روزنامه بود ! من و همسرم کری که آن موقع نامزد بودیم آگهی ای در روزنامه دیدیم که بلیت پرواز بوستون به لس آنجلس را 99 دلار تبلیغ کرده بود. مسابقات در لس آنجلس برگزار می شد و با این قیمت ارزان می توانستم همراه با کری به تماشای آن بنشینم . به آژانسی که تبلیغ کرده بود زنگ زدم و گفیتم 2 بلیت 99 دلاری می خواهم اما متصدی آژانس گفیت که این اشتباه چاپی است و قیمت واقعی بلیت 199 دلاری است ! بلاخره آژانس قبول کرد که با همان قیمت 99 دلاری دو بلیت صادر کند و با همین اتفاق جالب توانستم اولین مسابقه عمرم را ببینم .
بعد زا آن مسابقه در باشگاه گولدز تمرین کردم و قهرمانان بزرگی را آنجا دیدم و همان لحظه بود که تصمیم گرفیتم یک بدنساز حرفه ای بشوم. من تنها 3 سال بعد از این ماجرا موفق به دریافیت کارت حرفه ای شدم و در سال 2000 اولین قهرمانی ام در رده حرفه ای ها را در مسابقه شب قهرمانان جشن بگیرم و 6 سال بعد برای اولین بار قهرمان مستر المپیا شدم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *