اخبار روز پرورش اندام

راه یابی بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 با کسب مقام پنجمی تامپا

http://www.xum.ir/images/2014/08/09/Untitled55844.png

تک اندام : بیت الله عباسپور برای کسب سومین جواز حضور در مسترالمپیا برای رقابتهای حرفه ای تامپا که در ایالت فلوریدا آمریکا بود سفر کرد و در تاریخ 8 و 9 آگوست مسابقات برگزار گردید که آخرین فرصت حضور در مستر المپیا 2014 برای نماینده شایسته کشورمان بود که در این رقابت در جایگاه پنجم قرار گرفیت و در جدول امتیازآوران با یک پله سعود در جایگاه چهارم قرار گرفیت و جواز حضور در مستر المپیا 2014 را برای سومین بار متوالی بدست آورد.
سختگیری های بسیار مسئولین آمریکایی برگزارکننده این رقابت که بسیار نژادپرستانه و زیر نفوذ اسپانسرها رتبه ها را مشخص میکنند در این رقابت کاملا مشخص بود به طوری که نفر دوم این رقابت Marvin Ward آمریکایی که ساکن همان ایالت فلوریدا نیز میباشد با وزنی حدود 82کیلو و قد بسیار کوتاه 150 سانت در تعجب همگان در جایگاه دوم قرار گرفیت!هیدتادا یاماگیشی که تا پیش از این در جدول امتیازآوران حتی پایین تر از عباسپور قرار داشت به یکباره در این رقابت به عنوان نفر نخست این رقابت معرفی گردید تا مستقیما جواز حضور در المپیا را بدست آورده باشد!

در این رقابت در مقایسه با سایر شرکت کنندگان ، شاخصه های بدنی بارز بیت اله عباسپور کاملا مشهود و متمایز بود. از مشکلات گرفیتن ویزا و انجام پروازهای طولانی به آمریکا در فاصله 3 روز باقی مانده تا رقابت که بگذریم ، عدم داشتن یک اسپانسر با نفوذ و با کفایت هم در رقابتهای حرفه ای خود مزید بر علت شده تا عباسپور به حق واقعی خود در چند مسابقه اخیر در سال جاری دست پیدا نکند.

قهرمانی که در رقابتهای سنگین وزن دارای یک عنوان قهرمانی ، یک نایب قهرمانی ، یک عنوان سومی و دو عنوان چهارمی و دو بار سابقه حضور در مسترالمپیا سنگین وزن را در کارنامه درخشان خود دارد ، امسال در رقابتهای 212 پوند با کسب یک عنوان سومی ، یک چهارمی و یک پنجمی ، با تحمل سختی های فراوان موفق گردید جواز حضور خود در المپیا را برای سومین بار متوالی بدست آورد تا از این حیث برای خود رکوردی منحصر به فرد کسب نماید.

با روحیه جنگنده ای که از عباسپور سراغ دارم پرچمدار و اسطوره پرورش اندام ایران در رقابتهای حرفه ای دست از تلاش و پیشرفیت برنخواهد داشت و به زودی اتفاقات بسیار خوبی را برای خود و پرورش اندام ایران در مستر المپیا 2014 و در وزن 212 پوند رقم خواهد زد.

*** نفراتی که مستقیما با کسب عنوان قهرمانی به المپیا 2014 در وزن 212 پوند راه یافیته اند :

جیمز فلکس لوئیس (UK)

دیوید هنری (USA)

کوین انگلیش (USA)

خوزه ریموند (USA)

ادواردو کورئا (Brazil)

سامی الحداد (Bahrain)

گای سیسترنینو (USA)

آرون کلارک (USA)

چارلز دیکسون (USA)

هیدتادا یاماگیشی (Japan)

*** پنج مرد برتر جدول امتیازآوران راه یافیته به المپیا 2014 در وزن 212 پوند :

1- مارک داگلاس (USA) 12 امتیاز

2- رائول جیمنز (Spain) 11 امتیاز

3- احمد احمد (Sweden) 9 امتیاز

4بیت اله عبا سپور (Iran) 9 امتیاز

5- امبویا ادوارد (Canada) 9 امتیاز

مسابقات مستر المپیا 2014 حدود 40 روز دیگر در آمریکا آغاز خواهد شد

سایت تک اندام این موفقیت بزرگ را به جامعه پرورش اندام ایران همچنین به شخص بیت الله عباسپور عزیز و خانواده محترمشون تبریک میگوید

4 نظر در “راه یابی بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 با کسب مقام پنجمی تامپا

 1. omid گفت:

  سلام.چرا اقای عباس پور اسپانسر قوی نمیگیره؟امکانش هس امسال اسپانسرشو عوض بکنه

  1. mostafa گفت:

   اگه دست خوشون باشه که میگیرن !

 2. رامین گفت:

  بیت الله قدرت و رشد و پتانسیلش بیشتر از ایناست
  بنده خدا داره مخارج مسابقات رو فرض کن خودش میده
  واقعا این همه سختی و مشقت مرد میخواد روحیه میخواد
  کلا تو ایران به پرورش اندام مسولین بهایی نمیدن .خدا و پیر و پیغمبرشون شده فوتبال ، حالا کاشکیم بلد بودن بازی کنن ، ادم دردش تو دلش بود
  به قول بچه ها .اون پاش به اون پاش میگه……..
  همین پولای گزافی ک میدن چارتا سوسول همینارو بیان تو رشته هایی مث پرورش اندام و کشتی والیبال ووووو ..ورزشای دیگه سرمایه گذاری کنن.
  جام جهانیشونم ک دیدین .بازی رو ک میبایست ببرن باختن.بازی رو ک میبایست ببازن مساوی کردن.

 3. رویا گفت:

  بیچاره بیتو
  خدا رحمتش کنه واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *