اخبار روز پرورش اندام

رشته پرورش اندام دانشگاهی میشود

با تک اندام و دو خبر از روزنامه بشیر

رشته پرورش اندام دانشگاهی میشود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از راه اندازی رشته پرورش اندام در دانشگاه علمی کاربردی مشهد زیر نظر این اداره کل خبر داد.

علی اکبر هاشمی جاهری اطهار کرد در اولین قدم 3 رشته ورزشی در این دانشگاه راه اندازی و در ادامه 7 رشته دیگر اضافه شد که یکی از این رشته ها پرورش اندام است . مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفیت : دانشجوی رشته پرورش اندام با بهره گیری از مبانی علمی می تواند در ابعاد گوناگون به ویژه در بعد آمادگی جسمانی و سلامتی نقش داشته باشد . وی پرورش اندام  را یک رشته پر طرفدار برشمرد و گفیت : بیشترین مخاطب این رشته ورزشی را جوانان تشکیل داده اند و بایستی با مواظبت از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.

مبارزه جدی با دوپینگ در گیلان آغاز شد

دبیر هیات پزشکی ورزشی استان گیلان گفیت : با همکاری چند ارگان دولتی مبارزه جدی با دوپینگ در گیلان آغاز شده است.

سید رضا رحیمی مقدم در گفیت و گو با خبرنگار ایرنا افزوده : کار گروه مبارزه با دوپینگ و مکمل های غذایی و دارویی در گیلان تشکیل شده است. وی اظهار کرد: کار گروه مبارزه با دوپینگ و مکمل های غذایی استان گیلان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان ، نظام پزشکی، انجمن فیزیوتراپی ، تعزیرات حکومتی، معاونت غذا و بازرسی از باشگا های استان و مبارزه با دوپینگ تشکیل شده است. وی ادامه داد: اولین بازدید مشترک نیز با حضور نماینده هیات انجام شد که توسط گروه تشکیل شده به متخلفین تذکر داده شد. دبیر هیات پزشکی ذیصلاح گزارش داده شد. دبیر هیات پزشکی ورزش استان گیلان بیان کرد: امیدواریم که با تشکیل این کار گروه و همچنین بازدیدهایی که انجام می شود. دوپینگ و استفاده از مکمل های غیرمجاز در گیلان ریشه کن شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *