اخبار روز پرورش اندام

رییس جمهور : از 60 مدال آور فدراسیون بدنسازی تجلیل شد

rohani-tajlil

تک اندام : در مراسم تجلیل از قهرمانان ملی که با حضور رییس جمهوری برگزار شد، از 60 مدال اور فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در میادین قاره ای و جهانی تجلیل شد.ناصر پورعلی فرد، رییس فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی در گفیتگو با خبرگزاری ایسنا ضمن قدردانی از وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولان این وزارتخانه در برگزاری این مراسم اظهار داشت: جا دارد اینجا از همکاران وزارت ورزش و جوانان که در این زمان اندک توانستند این برنامه را هماهنگ کنم تشکر کنم. این کار بیشتر از آنکه از لحاظ مادی مهم باشد از لحاظ معنوی مهم بود که آقای رییس جمهور آن را انجام دادند.

وی گفیت: جامعه ورزش بدنسازی هم در مجموع 60 مورد کسب مدال داشت که حواله دریافیت پاداش ورزشکارانمان اعطا شد و طبق برنامه ریزی انجام شده 22 شهریور زمان مراجعه ما به صندوق حمایت از ورزشکاران و قهرمانان است. از برگزاری این مراسم راضی هستم آن هم به خاطر آنکه ورزشکاران ما را هم دیدند. حضور پرورش اندام در این مراسم بسیار ارزشمند بود.

رییس فدراسیئون بدنسازی و پرورش اندام همچنین در مورد شروع فعالیت نایب رییس بانوان در این فدراسیون، گفیت: طبق هماهنگی که با مسئولان وزارت داشتیم، نایب رییس جدید ما فعلاً فقط در بخش آموزشی فعالیت خواهد کرد. وی افزود: فعالیت در بخش آموزشی مربیان، تعامل با استان‌ها ، برگزاری کلاس‌های آموزشی، برنامه‌ریزی برای استفاده از نیروهای فنی و ارتباط با نواب رییس فدراسیون‌های دیگر از شرح وظایف نایب رییس بانوان فدراسیون است.

پورعلی فرد از اعزام تیم‌های ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک به سه مسابقه پیش‌رو خبر داد و افزود: تیم ملی پرورش اندام و بدنسازی با 9 ورزشکار اواسط آبان ماه به مسابقات قهرمانی جهان در برزیل اعزام خواهد شد. مرحله بازبینی بازیکنان 20 شهریور برگزار می‌شود و نفرات راه یافیته به اردوی بعدی مشخص خواهند شد.

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مورد اعزام تیم ملی بادی کلاسیک به مسابقات جهانی اسپانیا هم گفیت: این تیم با ترکیب کامل دهه سوم آبان ماه به اسپانیا می‌روند و در صدد هستیم تا بهترین نتیجه‌ ممکن را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی پرورش اندام به بازی‌های ساحلی آسیا در تایلند اعزام خواهد شد؟ گفیت: این بازی‌ها آبان ماه در تایلند برگزار خواهد شد تا این لحظه اعزام تیم بادی کلاسیک و پرورش اندام به این مسابقات قطعی است . تلاش می‌کنیم با ترکیب کامل به این رقابت‌ها برویم و نتیجه‌ خوبی را کسب کنیم تا کارون ایران جایگاه مناسبی را به دست آورد.

پورعلی فرد ادامه داد: مسابقات جهانی در برزیل مسابقات بسیار سختی خواهد بود و ما می‌توانیم در برخی اوزان دو ورزشکار داشته باشیم. قطعا بهترین‌های خودمان را اعزام خواهیم کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *