دسته بندی نشده

غلامرضا پارسا سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

http://www.khorasannews.com/OnlineNewsImage.aspx?id=371463

با انتصاب غلامرضا پارسا به عنوان سرپرست فدراسيون بدنسازي و پرورش‌ اندام، پروسه انتخاب رئيس جديد فدراسیون وارد مرحله جدی‌تری شد. اگر قرار باشد ثبت‌نام مجددی از کاندیداها صورت نگیرد و انتخابات میان همان کاندیداهایی باشد که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند، 14 نفر برای تصدی این پست رقابت دارند که از میان آن‌ها، ابوالفضل قناعتی مطابق مصوبه‌ای که حضور اعضای شورای شهر را در فدراسیون‌ها ممنوع کرده، قاعدتاً از این جمع خارج می‌شود.


در میان کاندیداها، نام‌های آشنایی دیده می‌شود؛ از محمدرضا کاظمی آشتیانی سرپرست پیشین فدراسیون که تا همین هفیته پیش سکاندار این رشته بود تا ناصر پورعلی فرد، اولین رئیس فدراسیون که حدود 6 سال در این سمت به کار مشغول بود و سیدحسن افضلی نایب رئیس سابق که مدتی نیز سرپرستی فدراسیون را به عهده داشت. به این جمع باید یزدان راد، دبیر اسبق فدراسیون را نیز اضافه کرد تا مربع کاندیداهای اصلی تکمیل شود. البته با توجه به رابطه خوبی که میان پورعلی فرد و افضلی در گذشته برقرار بود، بعید است که این دو نفر همزمان به رقابت با یکدیگر بپردازند و احتمالاً در روز رای گیری، یکی به نفع دیگری کنار خواهد رفیت.

از میان قهرمانان سابق، نام عباس گلشنی‌فر، ملی پوش اسبق دسته سنگین وزن و محمدرضا سلطانی نژاد، قائم مقام هیات بدنسازی استان تهران نیز دیده می‌شود و نکته جالب اینکه هر دو، اصالتاً کرمانی هستند. ذبیح‌الله میقانی و محمدعلی بابایی بیگی نیز دو کاندیدای دیگری هستند که در حال حاضر به ترتیب رئیس هیات پرورش اندام استان های گلستان و فارس هستند. کامبیز رنجبر، مدیرکل سابق اداره ورزش حوزه شمیرانات نیز در جمع کاندیداهای فدراسیون پرورش‌اندام حضور دارد و با اضافه شدن مراد نام راد، ولی‌الله خانلری،

محمد حسین قادری و علی صدق، جمع کاندیداهای پست ریاست کامل می‌شود.

هنوز زمان مشخصی برای برگزاری مجمع عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام نشده ولی به نظر می‌رسد ظرف دو سه هفیته آینده، تکلیف ریاست این فدراسیون مشخص شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *