اخبار روز پرورش اندام

فدراسیون بدنسازی : چهارمین جلسه ستاد نظارت بر سلامت باشگاه‌ ها

nezarat-bashgaha

تک اندام : قابل توجه مدیران محترم باشگاه ها : چهارمین جلسه ستاد نظارت بر سلامت باشگاههای کشور به میزبانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، چهارمین جلسه ستاد نظارت برسلامت باشگاه‌های کشور با حضور اعضای این ستاد به میزبانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان برگزار شد.

در این جلسه ناصر پورعلی فرد رییس فدراسیون بدنسازی، دکتر لطفعلی پورکاظمی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، احمد گواری، مدیر کل دفیتر مشترک فدراسیون های ورزشی و سیروس احمدی مدیرکل دفیتر بازرسی وزارت ورزش و جوانان به عنوان اعضای ستاد سلامت باشگاههای کشور حضور داشتند.

حاضران در این جلسه ضمن بررسی مشکلات موجود پیرامون سلامت باشگاه‌ها در پایان 2 مصوبه جدید را به تصویب رساندند.

مصوبات این جلسه به شرح زیر است:
1- نظارت بیشتر بر سلامت باشگاه های کل کشور
2- رویت و تایید مجوز باشگاه ها توسط بازرسان اداره کل جوانان کشور( با مدیریت دفیتر عملکرد بازرسی )

بر اساس این گزارش، همچنین مقرر شد در زمان بازدید از سالن های بدنسازی رییس هیات استان به عنوان یکی از اعضای ناظر بر سلامت باشگاه ها حضور داشته باشند.
در پایان حاضران گزارشی از عملکرد ستاد نظارت بر سلامت باشگاه ها ارائه کردند که طبق آن با توجه بازدید این ستاد از 3 استان مشخص شد اکثر باشگاه ها به تمدید قرارداد اقدام و 20 درصد از باشگاه ها نیز که بدون مجوز مشغول به فعالیت هستند در حال تشکیل و تکمیل پرونده برای صدور و دریافیت مجوز هستند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *