اخبار روز پرورش اندام

قهرمانی و دریافیت طلای ایازی در مسابقات بین المللی هنگ کنگ 2014

hong-kong-ayazi

تک اندام : چند روز پيش مسابقات بين‌المللي هنگ کنگ زير نظر فدراسيون IFBB و با حضور شخص رافائل سانتونخا برگزار شد. در این رقابت‌ها که اکثر شرکت کنندگان از آسیا و به خصوص شرق این قاره بودند اسامی قهرمانان اروپایی و بعضا امریکایی نیز به چشم می‌خورد.

و همینطور نیز از ایران نیز 2 شرکت کننده حضور داشت. امیرحسین ایازی بادی‌کلاسیک کار اهل تهران در این رقابت‌ها توانست صاحب مدال طلا شود.

در ادامه گفیت‌وگو با این بدنساز را بخوانید:

* شما در رقابت‌های کشوری چه عناوینی دارید؟
– سال گذشته مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی استان خراسان رضوی دوم شدم. همچنین همان موقع در رقابت‌های حوزه شمال غرب نیز شرکت کردم که چهارم شدم.
* چرا در رقابت‌های خراسان رضوی؟
– من زیر نظر مربی خوبم آقای تبریزی تمرین می‌کنم. سال گذشته در قالب تیم خانه ورزش در رقابت‌های استان خراسان رضوی شرکت کردم.
* در حال حاضر کجا فعالیت دارید؟
– در باشگاه خلیج‌فارس واقع در شهرک فجر مربیگری می‌کنم در ضمن مربی TRX هم هستم.
* چه شد که در رقابت‌های بین‌المللی هنگ کنگ شرکت کردید؟
– از چند ماه پیش به نیت شرکت در رقابت‌های کشوری رژیم را شروع کردم از آنجا که بدنم آمادگی خوبی داشت از طرف تیم پرشیا پیشنهاد داشتم و من هم قبول کردم.
* سطح رقابت‌ها چگونه بود؟
بادی کلاسیک در 3 گروه قدی برگزار شد من با قد 190 سانتی‌متر در دسته آخر شرکت کردم با توجه به ارفاق 2 کیلوگرم وزنم 92 کیلوگرم بود. گروه سوم از بقیه گروه‌ها شلوغ‌تر بود. به طوری که 16 نفر شرکت کرده بودند به همین خاطر و به دلیل حضور ورزشکاران از کشورهای مختلف رقابت خیلی خوب و تنگاتنگی داشتم.
* حرف آخر؟
از مربی خوبم آقای علی تبریزی تشکر ویژه دارم که زحمات زیادی برای من کشیدند. در مدت 6 ماه رژیم شرایط سختی برای خانواده‌ام به وجود آمد، از همین جا از خانواده و به خصوص همسرم تشکر می‌کنم که زحمات زیادی کشید تا محیطی آرام برای من آماده کند.

و درآخر تیم تک اندام نیز پیروزی این پولاد مردان را به ایشان و خانواده محترم و جامعه ورزشکاران تبریک میگوید.

به نقل از بشیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *