اخبار روز پرورش اندام

مسابقات آزاد فیزیک انتخابی تیم ملی در استان تهران برگزار میشود

soltani

تک اندام : اولین دوره مسابقات آزاد فیزیک استان تهران انتخابی تیم پایتخت جهت حضور در رقابتهای گزینشی تیم ملی روز جمعه 29 فروردین ماه سال 94 برگزار می شود.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و به گفیته دکتر رضا سلطانی، نایب رییس هیات استان تهران، این رقابتها در پنج دسته قدی IFBB (منهای 172، 175، 178، 181 و به اضافه 181 سانتی متر) برگزار می شود و پس از آن نفرات منتخب استان تهران برای حضور در انتخابی تیم ملی اعزامی به پیکارهای آسیایی ژاپن گزینش خواهند شد.

نایب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان تهران همچنین گفیت: برای اینکه از تمام ظرفیتهای پایتخت بهره بگیریم، این مسابقات را بصورت آزاد برگزار می کنیم و هیچگونه محدودیتی در تعداد شرکت کنندگان لحاظ نخواهیم کرد و می خواهیم همه مدعیان در این رقابتها شرکت کنند، چرا که تنها فیلتر حضور در انتخابی تیم ملی فیزیک، همین رقابتها است.

گفیتنی است نایب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام هیات استان تهران، مسئولیت سازمان تیم های ملی فدراسیون را هم برعهده دارد.

مسابقات انتخابی تیم ملی فیزیک اعزامی به پیکارهای قهرمانی آسیا در ژاپن سوم و چهارم اردیبهشت برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

2 نظر در “مسابقات آزاد فیزیک انتخابی تیم ملی در استان تهران برگزار میشود

  1. *فیتنس* گفت:

    فقط از استان تهران میتونن شرکت کنن؟!!! یا از کل ایران شرکت کننده میتونه بیاد؟

  2. Amir Hosein گفت:

    سلام و خسته نباشید به مدیریت سایت <۳
    بنده زیر نظر موسی اسماعیل پور تمرین میکنم ۱۴ سالمه ایشون بهم گفیتن برای رشد بهتر و افزایش قد باید سوما تزریق کنم نظر شما هم اینه؟؟؟؟هدف اصلیم بلندتر شدن قدمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *