اخبار روز پرورش اندام

مسابقات آسیایی بادی کلاسیک و فیزیک 2015

مسابقات آسیایی بادی کلاسیک و فیزیک ۲۰۱۵

reza-soltani

تک اندام : رضا سلطانی مدیر سازمان تیمهای ملی فدراسیون بدنسازی از برگزاری اولین دوره مسابقات بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی آسیا در سال 2015 خبر داد و گفیت:پیکارهای انتخابی این 2 رشته نیز همزمان با مسابقات گزینشی پرورش اندام سوم و چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود…

رضا سلطانی در گفیتگو ضمن اعلام مطلب فوق اظهار کرد: کنفدراسیون آسیا اخیرا طی نامه ای به کشورهای عضو اعلام کرد،جهت حضور در رقابتهای قاره ای علاوه بر رشته پرورش اندام،هر کشور می تواند نفرات منتخب خود در رشته های فیزیک و بادی کلاسیک را نیز به این مسابقات اعزام کند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات بادی کلاسیک در 7 دسته قدی 162، 165، 168، 171، 175، 180 و به اضافه180 سانتیمتر برگزار می شود، گفیت: اولین دوره مسابقات فیزیک قهرمانی آسیا نیز قرار است در دو دسته قدی منهای 172 و به اضافه 172 سانتیمتر پی گیری شود.

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون بدنسازی همچنین از اضافه شدن وزن منهای 95 کیلو گرم به رقابتهای پرورش اندام مسابقات آسیایی خبر داد و گفیت: با اضافه شدن این دسته وزنی، رقابتهای آسیایی در یازده وزن منهای 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 95، 100 و به اضافه 100 کیلو گرم برگزار خواهد شد.

سلطانی در پاسخ به این سوال که آیا همه مدعیان باید در پیکارهای انتخابی شرکت کنند، گفیت: به جز مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا در سریلانکا و قهرمانی جهان در برزیل و نفراتی که در پیکارهای قهرمانی بادی کلاسیک در اسپانیا صاحب نشان شدند، همه مدعیان باید در مسابقات انتخابی که جنبه رقابتهای آزاد کشوری دارند، شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه لیست نهایی نفرات اعزامی به پیکارهای قاره ای مشخص چه زمانی خواهد شد، گفیت: کنفدراسیون آسیا آخرین زمان برای معرفی نفرات را نهم اردیبهشت اعلام کرد، از اینرو جلسه بازبینی منتخبین پیکارهای انتخابی سوم و چهار اردیبهشت ماه و مدال آوران جهانی و قاره ای حداکثر تا ششم اردیبهشت ماه برگزار و تکلیف نفرات اعزامی مشخص خواهد شد.

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون بدنسازی در خصوص معرفی مربیان تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن گفیت: کادر فنی تیم ملی قبل از جلسه بازبینی مشخص خواهد شد.

سلطانی در خاتمه همچنین گفیت: محل برگزاری مسابقات قهرمانی آزاد کشور انتخابی تیم ملی متعاقباً اعلام خواهد شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *