اخبار روز پرورش اندام

نتایج مسابقات بادی کلاسیک انتخابی 3 دسته قدی منهای 175, 180 و +180

bodyclassic2015

تک اندام : مسابقات بادی کلاسیک انتخابی تیم ملی جهت حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا ژاپن با معرفی برترین های 3 دسته قدی منهای 175، 180 و + 180 به کار خود خاتمه داد.

به گزارش تک اندام , این مسابقات که از صبح امروز پنجشنبه 3اردیبهشت 94 در سالن “کارگران” مجموعه ورزشی شهید معتمدی تهران آغاز شده بود…

در ادامه و در دسته قدی 175- سانتی متر، سجاد حیدری قهرمان شد، جلال یاوری و سیدمجید حسینی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفیتند و عنوان چهارم تا ششم به سیدمحمدحسین بهلولی، رضا خاوند و اکبر بارانی رسید.

در دسته قدی 180- سانتی متر، کامران صالحی، صادق گرامی و محسن انتظاری به ترتیب عناوین اول تا سوم را تصاحب کردند و حمید فرد زارعی، حسین هادیان و عقیل مرادی در جایگاه چهارم تا ششم ایستاد.

همچنین در دسته قدی 180+ سانتی متر، عنوان نخست به کیوان رضاپور رسید، حمیدرضا حسن بیگی به عنوان دوم دست یافیت و مجید تاجیک سوم شد. مجید غلامقمری، سهیل سنگرزاده و محمود صاحب اختیاری نیز در رده چهارم تا ششم جای گرفیتند.

تکلیف نفرات اعزامی به قهرمانی آسیایی ژاپن، نهم اردیبهشت ماه و پس از برگزاری جلسه بازبینی فیلم که با حضور برترین ها مسابقات امروز و مدال آوران مسابقات جهانی 2014 برگزار خواهد شد، مشخص می شود.

مسابقات انتخابی تیم ملی؛ فردا (جمعه) با برگزاری انتخابی 11 وزن پرورش اندام به اتمام می رسد.

این مسابقات در سال “کارگران” مجموعه ورزشی شهید معتمدی پیگیری خواهد شد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *