اخبار روز پرورش اندام

نتایج مسابقات بین المللی پرورش اندام تبریز 1394

تک اندام : نخستین دوره تورنمنت بین المللی پرورش اندام یادواره سرداران شهید آذربایجان بامعرفی نفرات برتر در تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این رقابت ها طی روزهای 8 و 9 بهمن ماه با حضور ناصر پور علیفرد رییس فدراسیون، جلال نادمی دبیر این فدراسیون، فرماندار شهرستان تبریز و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، نائب رئیس شورای اسلامی، معاونت اداره ورزش وجوانان استان و فرمانده یگان امداد شهرستان تبریز و ریاست سازمان بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا در مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا تبریزبرگزار شد.

در نخستین دوره تورنمنت بین المللی پرورش اندام 82 ورزشکار از کشورمان در اوزان 65، 75، 85، 95 و +95 با یکدیگر به رقابت پرداختند و ورزشکارانی از کشورهای افغانستان و ترکیه به دلیل جا ماندن از زمان وزنکشی از رقابت ها بازماندند و در جایگاه تماشاگران مشغول به تماشای مسابقات شدند.

نتایج بدست آمده به شرح ذیل می باشد:

***وزن 65 کیلو گرم
1- شهریار مومنی
2- سعید مجرد ساقصلو
3- بهرام عبدالحسینی توفیقی
4- نادر بختیاری
5- توحید سبحان وردی
6- سعید اسلامی

***وزن 75 کیلو گرم
1- وحید احمد پور
2- مهدی عدالت
3- صمد نیکنام
4- امیر پورحسینی
5- رضا شهبازی
6- سید صهیب سجادی

***وزن 85 کیلو گرم
1- رسول نبرزاده زعی علیا
2- وحید مددی
3- وحید قلیزاده
4- مهدی قنبرزاده
5- نادر رنجبر
6- مهدی مولایی

***وزن 95 کیلو گرم
1- محمد حسینقلی نژاد
2- مختار بهمنی
3- توحید شرافیتی
4- رضا پارسای خطیبی
5- رضا ترابی
6- حسن الفبایی

***وزن +95 کیلو گرم
1- طاهر پوراتات
2- امیر لرزاده
3- وحید خوش الحان
4- سید مرتضی وهاب زاده
5- حجت قهرمان

درپایان رقابت ها به نفرات برتر هر دسته وزنی حکم و مدال طلا ، نقره و برنز اصل و به نفرات چهارم، پنجم و ششم حکم قهرمانی اهدا شد و محمد حسینقلی نژاد با کسب عنوان اورالی این دوره از رقابت ها جایزه هزار دلاری را از آن خود کرد.

گفیتنی است، امید جبلی رییس کمیته داوران فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عباس اسماعیلی دبیر کمیته داوران فدراسیون، وحید اکبرزاده مربی تیم ملی، حمید زحمتکش، سید محمدصادق هاشمی و ابوالفضل نویدی و روسای محترم هیات های بدنسازی استان زنجان و اردبیل از میهمانان نخستین دوره تورنمنت بین المللی پرورش اندام یادواره سرداران شهید آذربایجان بودند.

هم چنین جهت حسن ختام این پیکارها از طرف هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی و شرکت نوشابه انرژی زا باربل با اهدا لوح و تندیس مسابقات از ریاست فدراسیون و اعضای این فدراسیون، مسئولین اجرائی، انتظامی استان، داوران ملی و بین المللی و پیشکسوتان استان تجلیل شده و از سوی شرکت باربل قرعه کشی دراین مسابقات برگزار گردید که به ده نفر از تماشاگران با اهداء جوایزنقدی و غیر نقدی تقدیر شد .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *