اخبار روز پرورش اندام

نتایج مسابقات جهانی برزیل 2014 با کسب مقام نائب قهرمانی ایران

brazil--2014

تک اندام تیم ملی پرورش اندام کشورمان با کسب 2 طلا، 3 نقره، یک برنز و 2 عنوان چهارمی به مقام نایب قهرمانی شصت و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان IFBB دست یافیت.

در این دوره از رقابتها که با حضور نمایندگان 57 کشور در برازیلیای برزیل برگزار شد، هادی چوپان در وزن منهای 85 کیلو گرم و مهدی عیاری در وزن منهای 95 کیلو گرم صاحب نشان طلا شدند.

مهدی حیدری در وزن منهای 70، بابک اکبرنیا در وزن منهای 80 و اسحاق قویدل در وزن به اضافه 100 کیلو گرم بر سکوی دوم ایستادند و نشان نقره به گردن آویختند. سجاد نیکنام در وزن منهای 75 با کسب نشان برنز به کار خود در جام شصت و هشتم جهان پایان داد.

علی رستمی در وزن منهای 80 و خلیل اسدی در وزن منهای 90 کیلو گرم در جایگاه چهارم اوزان خود قرار گرفیتند و رضا نوری آرا در وزن منهای 100 کیلو گرم هفیتم شد.

در شصت و هشتمین دوره مسابقات پرورش اندام جهان، تیم مصر در حالی بالاتر از تیم 9 نفره کشورمان به مقام قهرمانی دست یافیت که با دو تیم کامل ( 20 نفر) در این رقابتها شرکت کرده بود. تیم کره جنوبی پس از کشورمان در جای سوم جدول رده بندی توزیع مدالها قرار گرفیت.

هدایت تیم ملی پرورش اندام کشورمان در رقابتهای جهانی برزیل را محمد نصیری، علی تبریزی و وجید اکبرزاده یرعهده دارند.

ناصر پورعلی فرد، رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام که برای شرکت در اجلاس جهانی به برزیل رفیته، این تیم را همراهی می کند.

ملی پوشان شایسته کشورمان بامداد روز چهارشنبه 28 آبان به تهران بازمی گردند.

نوشته های مرتبط

1 نظر در “نتایج مسابقات جهانی برزیل 2014 با کسب مقام نائب قهرمانی ایران

  1. رامین گفت:

    خدا قوت.مرسی تک اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *