اخبار روز پرورش اندام

نتایج مسابقات مستر المپیا آماتوری روسیه با حاصل 10 مدال افیتخار آفرینان ایران

mr

تک اندام :تیم منتخب پرورش اندام ایران با کسب 10 مدال رنگارنگ بیشترین سهم را از مدالهای توزیع شده در چهارمین دوره مستر المپیای آماتورهای جهان را داشت.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در آخرین روز ( شنبه 8 آذر) مسابقات مستر المپیای آماتورهای جهان که با حضور 82 ورزشکار از 21 کشور در مسکو روسیه پی گیری شد، تیم اعزامی کشورمان به این رقابتها با سه طلا، سه نقره و چهار برنز به کار خود پایان داد.

در آخرین روز این مسابقات، بابک اکبرنیا در وزن منهای 80 کیلو گرم، مرتضی مشایخ در وزن منهای 90 کیلو گرم و مرتضی اویسی پاک نیت در وزن منهای 95 کیلو گرم به مقام نخست اوزان خود دست یافیتند و نشان طلا را به گردن آویختند.

حمید لکزایی در وزن منهای 85 کیلو گرم، آیت نجد باقری در وزن منهای 95 کیلو گرم و رضا باقرزاده در وزن منهای 100 کیلو گرم مردان نقره ای پرورش اندام در مستر المپیای مسکو بودند.

سجاد محمدی در وزن منهای 70 کیلو گرم، مصطفی اسکندری در وزن منهای 80 کیلو گرم، مهدی پیرسراندیب در وزن منهای 90 کیلو گرم و مجتبی نوترکی در وزن به اضافه 100 کیلو گرم با کسب نشان برنز مستر المپیای آماتورهای جهان را پشت سر گذاشتند.

علیرضا صاحب زمانی در وزن منهای 90 کیلو گرم و امید سلیمانی دیگر فینالیست های تیم ایران بودند که به ترتیب با کسب عنوان چهارمی و پنجمی به کار خود پایان دادند.

براساس این گزارش، به نفرات اول هر وزن این رقابتها 3000 هزار دالار جایزه نقدی تعلق می گیرد و به نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب 1500 و 1000 دلار اهدا می شود.

قهرمان قهرمانان این مسابقات نیز علاوه بر جایزه 6000 هزار دلاری، جواز مستقیم پنجاه و یکمین دوره مسابقات مستر المپیای حرفه ای ( 2015) را بدست می آورد.

قهرمانان اوزان هشتگانه تا دقایقی دیگر برای تعیین اوورالی این رقابتها به روی صحنه می روند که خبر آن متعاقبا اعلام می شود.

نوشته های مرتبط

1 نظر در “نتایج مسابقات مستر المپیا آماتوری روسیه با حاصل 10 مدال افیتخار آفرینان ایران

  1. رامین گفت:

    واقعا عملکرد خوبی داشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *