اخبار روز پرورش اندام

نتایج مسابقه حرفه ای فیبو 2013

Takandam

به گزارش تک اندام به نقل از روزنامه بشیر جانی جکسون به آلمان آمده بود تا در مسابقه حرفه ای فیبو از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند قبل از مسابقه تونی فریمن به عنوان نزدیک ترین رقیب جانی جکسون نام می بردند اما وقتی مشخص شد تونی فریمن به دلیل آسیب دیدگی در آلمان روی صحنه نمیرود به نظر میرسید جکسون به سادگی قهرمان این دوره میشود.

این بدنساز 42 ساله که در آرنولد کلاسیک 2013 نمایش بسیار خوبی داشت سال گذشته کفالیانوس و سرگئی شلستوف را برده بود و قهرمان شده بود اما این بار بازگشت مقتدرانه سدریک مک میلان معادله ها را عوض کرد.

مک میلان که شروع بدی در مسابقات امسال داشت و در آرنولد کلاسیک ششم شده بود در شهر کلن اگرچه کمی آبدار به نظر میرسید و در عضلات شکم و هم ضعف های آشکاری داشت اما آنقدر متناسب بود که جکسون با سابقه را کنار بزند. مک میلان سال گذشته فقط در یک مسابقه شرکت کرده بود که در آن به مقام قهرمانی رسیده بود و حالا با کسب عنوان اولی در فیبو به سوین قهرمانی دوره حرفه ای خود رسید با این موفقیت مک میلان جواز حضور در المپیای 2013 را به دست می آورد.

ادوارد نون بدنساز با سابقه و فعال اه های اخیر با کسب عنوان سومی در جدول انتخابی مستر المپیا باز هم امتیاز گرفیت تا در ماه های آینده بتواند به جمع بهترین های جهان راه یابد. فینالیست شدن رانی راکل بدنسازی که به دلیل بیماری دیابت مشکلات زیادی پیدا کرده از جمله نکات قابل توجه فیبو 2013 بود.

فینالیست های فیبو

1. Cedric McMillan

2. Johnnie Jackson

3. Edward Nunn

4. Robert Piotrkowicz

5. Ronny Rockel

6. Daniel Toth

رده بندی نهایی فیبو 2013 بر این اساس میباشد :

1- سدریک مک میلان

2- جانی جکسون

3- ادوارد نون

4- روبرت پیوتر کوویچ

5- رانی راکل

6- دانیل توث

7- مایکل کفالیانوس

8- ان انگوین

9- داینوس برزینسکاس

10- جف لانگ

11- ظاهر مخلل

12- بیت الله عباسپور

13- جیمی آتینزا

14- ویسنت سانتاماریا

15- آنتون برزنیک

16- محمد بن نوت

نوشته های مرتبط

5 نظر در “نتایج مسابقه حرفه ای فیبو 2013

 1. مهدی گفت:

  این دیگر اخر حق خوری بود بیت اله حد اقل باید چهارم یا پنجم میشد و خیلی بهتر از راکل بیمار بود واقعا باید داوران دقت خود را بالاتر ببرند چون خیلی واضح بود که بیت اله از رقیبان خود خیلی بهتر بود و پیشرفیت خوبی داشت اما متاسفانه داوری اجازه نداد

 2. Hooper گفت:

  آره واقا! آخره ناداوری بود و هیچ جوری نمیشه توجیهش کرد! بیچاره بیت الله میگن بدجور بهم ریخته خب حق هم داره.این همه زحمت و سختی و رgیم و… آخرش هم حقشو خوردن.امیدوارم که تو مستراروپا داوراش انسان باشن و بیتو حقش رو بگیره!

 3. حسین گفت:

  نا داوری بود.با همچین پاهای نازنینی که داره…با این وضع فکر نکنم بیت الله بره مستر.برزیل هم باید اول شه که دور از انتظاره.توکل به خدا .ما که براش دعا میکنیم

  1. mostafa گفت:

   تا مستر کلی مسابقه مونده اینقدر که شما نا امید هستی خود آقا بیت الله نا امید نیستش

 4. میثم گفت:

  تا کی میخوان حق ورزشکارهای ما رو تو مسابقات جهان بخورن؟؟؟آدم باید جای امثال مثل بیت ا… باشه تا ببین چه حسی دارن؟ما نمیتونیم مثل اونا این موضوع رو درک کنیم !!!!!!ان شاا.. تو مسابقات بعدی به حقش برسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *