اخبار روز پرورش اندام

نظر احسان فراحی در مورد بیت الله عباسپور در مسابقه نوردیک پرو فنلاند 2013

 http://www.8pic.ir/images/22552498044447851798.jpg
به شروع مسابقه نوردیک پرو فنلاند 2013 چیزی نمونده تا ورزشکار خوب کشورمون بیت الله عباسپور عزیز  در این مسابقه عرض اندام کنند تا با یاری خداوند  به مقام خوبی برسه به همین منظور اخبار و کارشناسی های مربوط به این مسابقه رو از پیج ها و سایت های معتبر در سایت قرار میدیم امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان و سروران گرامی  قرار بگیرد .
در ادامه چند نکته از زبان احسان فراحی عزیز که تو صفحه اجتماعی شون قرار داده بودند رو گذاشتم که میتونید مطالعه فرمایید:

خيلي از دوستان نظر من رو درباره آخرين شانس بيت الله عباسپور براي حضور در ميستر اليمپيا خواسته بودند كه مسابقه نورديك پرو فنلاند ميشه. به نظر من بيت الله در اين مسابقه ميتونه اول بشه و مستقيم به مستر المپيا ٢٠١٣ راه پيدا كنه. ولي بايد به چند نكته توجه كنه. رقيب اصلي او در اين مسابقه توني فريمن هست كه بيت الله در ٣ مسابقه اي كه امسال داشت ٢ بار به اين ورزشكار ٤٧ ساله باخت و ١ بار توانست او را شكست بدهد و دهان خيلي از كساني كه بر اين باور بودند كه بيت الله نميتواند توني فريمن را شكست دهد را ببندد. بيت الله از آناتومي خيلي زيبايي برخوردار هست و همين أمر او را در مسابقات خيلي كمك ميكند، يك آناتومي خوب زماني خود را ١٠٠٪ نشان ميده كه بتواند تمام عضله هاي بدن را در معرض نمايش قرار بدهد. بيت الله در آخرين مسابقه اي كه داشت به نظر من به آمادگي ٩٥٪ رسيده بود در صورتي كه ٣ هفیته قبل آن در فيبو آلمان ٨٠٪ بود. بيت الله به دنبال حجم و وزن هست در صورتي كه در دنياي حرفه اي وزن حرفي براي گفیتن ندارد ما در سال هاي گذشته داشتيم افرادي كه با وزن زير ١٠٠ كيلوگرم بر روي استيج مستر المپيا ميامدند و در ٦ نفر برتر هم رقابت ميكردند. اگر بيت الله بتواند با بدني به خشكي سال ٢٠١٠ مسابقات آسيايي تهران در اين مسابقه شركت كند شك نكنيد كه اول خواهد شد.
نكته بعدي داوراني هستند كه اين مسابقه را داوري ميكنند، تمام داوران بيت الله را به خوبي ميشناسند و ميدونند كه بيت الله چقدر ميتونه آب و چربي بدنش رو كم كنه و آشنايي كامل به فيزيك و آناتومي او دارند پس اينجا هست كه توقع داوران از بيت الله بالا ميرود و او بايد خاسته داوران را اجرا كند نه خاسته خودش را.
بيت الله از لحاظ دلتوئيد و قوص بيروني زير بغل مشكل دارد اگه اين ٢ مشكل را بر طرف كند ١٠٠٪ جزو شش نفر برتر ميستر اليمپيا خواهد بود.
به اميد پيروزي براي بيت الله عباسپور در نورديك پرو ٢٠١٣
احسان فراحي

1 نظر در “نظر احسان فراحی در مورد بیت الله عباسپور در مسابقه نوردیک پرو فنلاند 2013

  1. حسین گفت:

    البته باید توجه داشت که در اون 2 باری که بیت الله به فریمن باخت رقابت چندان عادلانه نبود و در مستر اروپا که کمی عادلانه رفیتار شد بیت الله به راحتی شکستش داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *