اخبار روز پرورش اندام

وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

تک اندام : وحید اکبرزاده مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های 2016 گفیت: به کسب مجدد عنوان قهرمانی امیدواریم و برای دستیابی به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وحید اکبرزاده در گفیتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: ملی پوشان بادی کلاسیک و پرورش اندام کشورمان پس از پشت سر گذاشتن اردوهای غیر متمرکز و 3 شبانه روز اردوی سخت و متمرکز، برای افیتخار آفرینی و درخشش جهانی بامداد چهارشنبه راهی بنیدور اسپانیا می شوند.

مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های 2016 در ادامه افزود: امسال تیم ایران کامل، یک دست، متحد و همدلی در اختیار داریم. بر اساس نتایج بدست آمده در سنوات گذشته بنظرم این تیم پتانسیل و شایستگی کسب مجدد عنوان قهرمانی جهان را دارد.

وی با تاکید بر اینکه پیش بینی نتایج رقابت های جهانی امری سخت و بسیار حساس است، تصریح کرد: نمایندگان اعزامی کشورمان از آمادگی کامل برخوردارند و شکر خدا همگی سر وزن هستند. با توجه به سابقه حضور ملی پوشان پرورش اندام و بادی کلاسیک در میادین برون مرزی و انگیزه و آمادگی بالای ورزشکاران، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نیست.

اکبرزاده در پایان یادآور شد: به دعای خیر مردم شریف ایران و نظر لطف حضرت حق نیاز داریم. امیداورم دعای خیرشان بدرقه راه ورزشکاران کشورمان باشد.

هفیتادمین دوره رقابت های جهانی پرورش اندام و یازدهمین دوره رقابت های جهانی بادی کلاسیک طی روزهای 14 لغایت 16 آبان ماه در بنیدور اسپانیا برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

1 نظر در “وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

  1. عدالت گفت:

    باید بکوشید که چهره‌ای خوشرو داشته باشید عواملی نظیر تیپ بدنی و آناتومی ورزشکار در کنار کمری باریک و پوستی زیبا سرنوشت شما را بر روی سکو مشخص خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *