کاهش وزن

پوشاندن بدن در هنگام کاهش سایز

پوشاندن بدن، اقدامی برای سم‌زدایی، درمان سلولیت و کاهش سایز است، پس کاهش وزن از آن انتظار نمی‌رود. این اقدام، بیشتر بر روی تجمع بافیت پیه مانندی از چربی، که سلولیت نامیده شده و زیرپوستی است، تاثیرگزار است.

این کار، که جزو خدمات مراکز اسپا است، و اغلب انجام آن در باشگاه‌های ورزشی دیده می‌شود، به بدن شما کمک می‌کند تا سم زدایی، و همچنین بافیت شلش سفیت، و پوستتان هم لایه برداری، صاف و نرم شود!

اینطور بنظر خواهد رسید و اینطور هم احساس خواهید کرد که وزنتان کم شده، و همین باعث خواهد شد تا برای چسبیدن به رژیم غذایی و برنامه‌ی ورزشی‌تان هم دلگرم شوید. البته از یاد نبرید که این روش باید با یک رژیم غذایی سالم نیز همراه باشد.

پوشاندن بدن چطور کار می‌کند؟

مفهوم پوشاندن بدن، این است که قسمتهایی که می‌خواهید روی آن بیشتر کار کنید یا آن قسمتهایی که خلاص شدن از شر چربی‌هایش سختتر است، بهبود پیدا کند. البته دلیل اصلی این اقدام، برای سم‌زدایی است.

هر جایی که بافیت بدن شما نرمتر و شلتر باشد، پوشاندن آن، بیشتر تاثیر خواهد گذاشت.

آیا این کار مرا از شر سلولیت خلاص می‌کند؟

اغلب خانمها پس از پوشاندن بدنشان، پیشرفیت زیادی دیده‌اند. سلولیت، تجمع مایع در بافیت همبند لایه‌های بالایی پوست، همراه با بزرگ شدن سلول‌های چربی فرد است. در واقع، گردش خون ضعیف و تجمع سموم در بدن، بزرگ‌ترین عامل توسعه‌ی سلولیت است.

پوشاندن بدن، لایه‌های پوست را سم زدایی، منافذ پوست را بسته، و گردش خون را افزایش می‌دهد، تا همگی دست به دست داده و جلوه‌ی سلولیت را کاهش دهند.

چقدر باید بدنم را بپوشانم؟

برای اینکه نتیجه‌ای طولانی مدت بدست بیاورید، حداقل احتیاج دارید تا ۱۰ جلسه این کار را انجام دهید. پیشنهاد می‌شود که دو یا سه بار در هفیته بدنتان را بپوشانید تا اینکه به اهدافیتان برسید.

آیا پوشاندن بدن برای همه بی خطر است؟

اگر باردار هستید یا نوزاد شیرخوار دارید، اگر در دوران قاعدگی قرار دارید و یا اگر یبوست دارید، پوشاندن بدن را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

چگونه باید این کار انجام دهم؟

برای پوشاندن بدن، و در نتیجه سم‌زدایی روش‌های گوناگونی وجود دارد. این کار جزو خدمات اغلب مراکز اسپا نیز هست که می‌توانید با مراجعه به چنین موسسه‌هایی از آن بهره ببرید.

منبعfitnessmagazine

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *