اخبار روز پرورش اندام

100 روز شلوغ براي بيت‌ الله

baito

کمتر از 3 ماه به مسابقات مسترالمپيا 2014 باقي مانده است. رقابت‌هايي که قهرمانی آن آرزوی هر بدنساز می‌باشد. بیت الله عباسپور بدنساز حرفه‌ای کشورمان که سال گذشته در مسترالمپیا حضور داشت. امسال نیز قصد دارد سهمیه حضور در مسترالمپیا را کسب کند. عباسپور سال قبل در دسته سنگین وزن حضور داشت، اما امسال شانس خود را در گروه 212 پوندی آزمایش می‌کند.

او تا این لحظه نتوانسته است سهمیه مسترالمپیا را کسب کند و به مسابقات تامپا که آخرین رقابت حرفه‌ای امسال می‌باشد چشم امید دارد. لازم به ذکر است رقابت‌های حرفه‌ای تامپا نیمه مرداد ماه برگزار خواهد شد.

عباسپور که این روزها از آمادگی خوبی برخوردار است به خبرنگار بشیر گفیت: در حال حاضر 101 کیلوگرم وزن دارم و به نظر خودم از حجم و سایز بهتری نسبت به مسابقات قبلی برخوردار هستم.
از آنجا که در مدت 2 ماه گذشته (بعد از مسابقات نیویورک) به‌طور منظم و بدون وقفه تمرین و رژیم داشتم، توانستم پیشرفیت محسوسی داشته باشم.
عباسپور که قرار است هفیته آینده برای گرفیتن ویزا به دوبی برود، در ادامه گفیت: در این مسابقه صددرصد سهمیه می‌گیرم و اگر داوران انصاف را رعایت کنند می‌توانم قهرمان شوم، چرا که به نظر خودم بدنم پتانسیل قهرمانی دارد.

از طرفی 3 هفیته بعد از مسابقات مسترالمپیا رقابت‌های پراگ برگزار می‌شود که از همین حالا به نیت کسب سهمیه مسترالمپیای 2015 در این رقابت‌ها ثبت نام کردم. قبل از رقابت‌های پراگ در اولین رقابت‌های حرفه‌ای آسیا که در کره جنوبی برگزار می‌شود شرکت خواهم کرد. این مسابقات جایزه نقدی قابل توجهی دارد و به قهرمان 50 هزار دلار تعلق می‌گیرد.
عباسپور در ادامه گفیت: تمام این برنامه‌ها باعث نمی‌شود که از تیم‌داری غافل شوم و امسال یک تیم خوب در مسابقات استان تهران شرکت خواهم داد، اما از آنجا که خودم درگیر مسابقات حرفه‌ای هستم روز مسابقه چند نفر از نزدیکانم را به عنوان سرپرست و مربی معرفی می‌کنم.

منبع: بشیر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *