اخبار روز پرورش اندام

11 نفر به مرحله نهايی قویترین مردان راه یافیتند

ghavitaran

تک اندام : با برگزاری رقابت‌های مقدماتی قوی‌ترین مردان، 11 نفر جواز شرکت در مرحله نهایی این پیکارها را به‌دست آوردند. به گزارش تک اندام  به نقل از فدراسیون، در مسابقات مقدماتی قوی‌ ترین مردان جهت گزینش برترین‌ها برای حضور در مرحله نهایی که روز جمعه در مجموعه ورزشی تازه تاسیس ایثار شهر اندیشه برگزار شد، محسن مسن‌آبادی با کسب 69 امتیاز در 4 آیتم اسکوات تعادلی، حمل چمدان، غلتاندن لاستیک و سه گانه به عنوان نفر اول شناخته شد. پس از مسن‌آبادی، سعید باقر کاظمی با 67 و بهرام اکبری با 66 امتیاز دوم وسوم شدند.


محمد عزت‌پور با 60، فرهاد شجاع با 58، رامین فرج‌پور با 56 و پیمان ماهری با 51 امتیاز عناوین چهارم تا هفیتم را به خود اختصاص دادند. فرشید همتی با 48، محمد امین معنوی با 44، نیما هدایتی با 41 و علی اسماعیلی با 38 امتیاز رتبه‌های هشتم تا یازدهم را از آن خود کردند.
فرامرز خودنگاه ، رییس کمیته قوی‌ترین مردان که کار نظارت بر مسابقات را برعهده داشت، در مورد سطح کیفی رقابت‌ها گفیت: با اینکه دو سالی این رقابت‌ها برگزار نشد و ورزشکاران دعوت شده به دليل كمبود وقت با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا نکردند اما با این شرایط، سطح کیفی رقابت‌ها فراتر از انتظار بود. من فکر می‌کنم سطح فنی مرحله نهایی مسابقات قوی‌ترین مردان که سعی خواهیم کرد برگزاری آن را حداکثر آبان ماه به اتمام برسانیم، از سال‌های گذشته هم بالاتر باشد.
خودنگاه در ادامه اظهار داشت: خوشحالم امروز چهره‌های جدیدی را می‌بینم که با انگیزه کار می‌کنند، چهره‌هایی که می‌توانند در سطح جهانی هم حرف‌های زیادی برای گفیتن داشته باشند.
رییس کمیته قوی‌ترین مردان در پاسخ به این سوال که فيلم مرحله نهایی که قرار است از طریق نمایش خانگی پخش شود، با حضور چند ورزشکار برگزار می‌شود، گفیت: همانطور که قبلا گفیتم مرحله پایانی 12 ورزشکار برتر حضور خواهند داشت. علاوه بر 11 برگزیده مسابقات روز جمعه، فدراسیون از مسلم دارابی هم دعوت خواهد کرد تا در این رقابت‌ها شرکت کند. دارابی به دلیل اینکه قهرمان آخرین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان است، از انتخابی‌ها معاف شده است.
وی افزود: علاوه بر 11 نفر برتر مسابقات مقدماتی و مسلم دارابی، از مجتبی محمدزاده، وحید رمضانی، نعمت جلالی، حسین پاک‌نژاد و محمد پارسا (نفرات دوازدهم تا پانزدهم مسابقات روز جمعه) خواستیم به عنوان نفرات ذخیره آمادگی خود را حفظ کنند تا در صورتی که هر یک از نفرات برگزیده قادر به حضور در مسابقات نشوند، جایگزین آنها شوند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *